Xwin

EKSTrack

Araç Takip Sistemi

EKSTrack Araç Takip Sistemi araçların gerçek zamanlı izlenmesini ve hangi zamanda nerede olduklarının bilinmesini sağlayan bir çözümdür. EKSTrack özellikle geniş araç parkına sahip şirketler için servis ve ulaşım süreleriyle maliyet giderlerinde önemli düşüşler sağlar.

Araçların anlık ya da geçmişe dönük olarak verilen zaman dilimleri içerisindeki konumları, hız, mesafe, bekleme süreleri, bulundukları yerler, merkezlere giriş çıkış zamanları ve yaptıkları yol gibi birçok detaylı rapor sunar. EKSTrack Araç Takip Sistemi sayesinde araçların ve personelin güvenliği korunmakta, zaman ve yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

İzlenecek olan her araca bir Araç Takip Modülü takılır. Bu modül aracın anlık pozisyonunu, hızını ve yönünü GPS uydularından alır ve sensör bilgileriyle birlikte GSM şebekesi üzerinden EKSTrack sunucu bilgisayarlarına gönderir. Gelen veriler işlenip veri bankasında saklanır. İzleme yazılımları sayesinde araçlar, canlı ya da geçmişe dönük olarak izlenebilir ve raporlanabilir. Alarm koşulları tanımlanabilir ve oluşan alarmların anlık uyarıda bulunması ya da raporlardan izlenebilmesi sağlanabilir.

Boyut 63 x 88 x 27 mm
GSM GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, GPRS Class 10
GPS Alıcısı 42 Kanal GPS Alıcı
Anten Harici GPS, dahili GSM anteni
Sensörler G Sensörü (Hareket, kaza ve uyku durumu tespiti için)
Giriş / Çıkış 2 x Dijital giriş, 1 x Dijital çıkış, 1 x RS-232, 1 x CAN-Bus
Uyarı Göstergeleri Güç, GPS, GSM durum göstergeleri
Besleme 6 - 30 VDC, 850 mAh Li-ion Batarya
Bellek 2 MBit Genişletilebilir Flash bellek
Çalışma Sıcaklıkları -10 °C ve +70 °C
Güncelleme RS232 ve GPRS üzerinden uzaktan programlanabilme (FOTA)
Opsiyonel Sensör ve Modüller Panik Butonu
Sıcaklık Sensörü
Personel Tanıma Modülü
Tüm tasarımı ve yazılımı Türkiye'de Eksera tarafından geliştirilen EKSTrack, araç modülü ve merkezi izleme yazılımı olarak iki temel bileşenden oluşmaktadır. Araç modülü her araca monte edilerek aracın konum bilgisinin kaydedilmesini ve merkeze gönderilmesini sağlar. Merkezi izleme yazılımı ise araçların konum, hız ve yön bilgilerinin dışında birçok bilginin de izlendiği, saklandığı ve rapor alındığı sunucu bilgisayarlar, sayısal harita ve web tabanlı ana yazılımdan oluşur.
 • Gerçek zamanlı izleme ve veriye göre anlık filtreleme
 • Geçmişe dönük izleme
 • Gelişmiş raporlama sistemi
 • Gelişmiş alarm tanımlama
 • Bölge, rota ve önemli yerler tanımlama
 • Sürücü ve görev tanımlama
 • Kullanıcı ve grup bazında yetki sınırlamaları
 • Cep telefonuyla konum ve durum bilgisi sorgulama
 • Tamamen Türk mühendislerince geliştirilmiş çözüm

EKSTrack Mini

Mobil Takip Sistemi

EKSTrack Mini, küçük ebatlarda üretilmiş, kişi, evcil hayvan veya değerli eşyalarınızın takibinde kullanılan izleme cihazıdır. EKSTrack Mini ile değer verdiğiniz varlıkları, mobil uygulama üzerinden anlık veya geçmişe dönük olarak izleyebilirsiniz.

Cihaz ile telefon arasında eşleştirme sağlanarak, telefonunuzdan takip cihazına navigasyon yapabilirsiniz. EKSTrack Mini ile izinli alan tanımlayabilir, alan ihlali durumunda mobil uygulamanızın uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.

Xwin

EKSTrack Mini'yi çocuğunuzun çantasına, evcil hayvanınızın tasmasına veya valizinizin içerisine yerleştirebilirsiniz. Ekstra bir besleme veya bağlantıya ihtiyaç duymadan cihazınız GPS uydularına bağlanacak ve izlemeniz için gerekli olan verileri sisteme gönderecektir. Gelen veriler işlenerek sizin için anlamlandırılacaktır. Bu sayede canlı ya da geçmişe dönük izleme yapabilir, mobil uygulamanız üzerinden tanımlamış olduğunuz alarmlara dair uyarılar alabilirsiniz.

Boyut 55x28x12
Sim Kart Nano Sim Kart
Bellek 1 MB Flash Bellek -10.000 koordinat verisi saklayabilme
Sensörler İvme Sensörü (Düşme - Çarpma kontrolü)
Hareket algılama
Veri gönderim sıklığı kontrolü
Giriş / Çıkış 2 x Dijital giriş (Buton)
Anten Tümleşik GPS-GSM Anteni
Veri Gönderim - Pil Ömrü Saatte bir 3 Hafta
15 dakikada bir 5 Gün
5 saniyede bir 4 Saat
Haberleşme GSM Haberleşme
Bluetooth Haberleşme
Tüm tasarımı ve yazılımı Türkiye'de Eksera tarafından geliştirilen Ekstrack Mini, küçük ebatlarda, kolay taşınabilir olup, konum bilgisinin kaydedilmesini ve merkeze gönderilmesini sağlar. Cihaz yazılımı, hareketleri analiz ederek en uygun güç planlamasını yapar ve pil tüketimini en aza indirir. Hız, pil süresi, geçmiş ve anlık konum izleme, izinli alan tanımları mobil uygulama üzerinden yapılabilir.
 • Birden çok kişi, hayvan veya nesne takip yeteneği
 • Anlık veya geçmişe dönük izleme
 • İzinli alan tanımları
 • Pil durumu gösterimi
 • Cihaz ve izleme yaptığınız telefon konumunun aynı ekranda gösterimi
 • Uygulama üzerinden cihazın bulunduğu konuma navigasyon yapabilme özelliği
 • Çoklu dil ve harita seçimi
 • Tamamen Türk mühendislerince geliştirilmiş çözüm

Güzide Sokak, Hayrioğlu İş Mrk. No:13/5 Sahrayıcedid-Kadıköy İstanbul

(+90) 216 355 5853

(+90) 216 357 4381